Uczniowie

Najbardziej

Wirtualny Nauczyciel - spersonalizowany sposób na naukę matematyki.

Forbes
Sztuczna Inteligencja
Mamstartup
Paszport do Wall Street
GOV PL
Newseria Innowacje
BizBlog

Właśnie tak to działa

Kiedy uczeń ma kłopot, Wirtualny Nauczyciel przychodzi z pomocą. Zachęcamy do samodzielnego myślenia zamiast dawać gotowe rozwiązania. Na każdym etapie uczeń może liczyć na spersonalizowane wsparcie – tak jak podczas pracy z korepetytorem. Wiemy, że rozwijanie myślenia matematycznego u młodszych uczniów wiąże się ze wzmożoną pracą, której my podołamy. Wystarczy zalogować się do naszego systemu, wybrać poziom wiedzy i przejść do nauki. Nasza aplikacja jest bardzo przejrzysta i prosta w obsłudze, dlatego zarówno najmłodsze dziecko, jak i rodzic poradzą sobie z jej obsługą.

Metoda sokratejska 2.0, czyli skuteczna nauka!

Ponad 10 000 godzin pracy z uczniami udowodniło, że najskuteczniej uczą się, kiedy sami dochodzą do rozwiązań. Ważne jest, by umieć zadawać właściwe pytania – to jest właśnie metoda sokratejska. Na początku dajemy dziecku wiedzę teoretyczną w postaci wykładów. Następnie podczas wykonywania ćwiczeń jedynie naprowadzamy w kierunku właściwego rozwiązania.

Metoda sokratejska 2.0, czyli skuteczna nauka!

Nowy wymiar korepetycji i atrakcyjniejsza cena

Proponowane korepetycje z matematyki obniżają wydatki na dodatkowe lekcje o ok. 90%. Nie godzimy się na to, że dostęp do nauki ogranicza zasobność portfela danej rodziny, dlatego dostosowujemy cenę do poziomu wiedzy dziecka i znacząco obniżamy comiesięczne wydatki.

Nowy wymiar korepetycji i atrakcyjniejsza cena

Brak efektów = zwrot zainwestowanych pieniędzy

Wierzymy, że nauka matematyki, którą proponuje aplikacja, ma ogromny potencjał, dlatego, jeżeli dziecko nie poczyni odpowiednich postępów, my zwrócimy zainwestowane pieniądze. Z nami poczujesz się bezpiecznie i nie zainwestujesz swoich pieniędzy w ciemno.

Brak efektów = zwrot zainwestowanych pieniędzy

Na rynku brakuje wartościowych narzędzi, które w razie konieczności zastąpią lekcje offline. Dlatego nasze korepetycje z matematyki online gwarantują skuteczną naukę na każdym poziomie nauki, oszczędność pieniędzy, a także kontrolę nad edukacją dziecka.

Przekonaj się na własnej skórze!

100%

Uczymy zgodnie z podstawą programową

Wirtualny Nauczyciel jest w 100% zgodny z podstawą programową Ministerstwa Edukacji i Nauki. Tworząc konto wybierasz odpowiedni podręcznik, na bazie którego otrzymasz przygotowany kurs. Zajęcia z Wirtualnym Nauczycielem będą wspierały program przerabiany w szkole. Organizujemy także kurs ósmoklasisty oraz kurs maturalny z matematyki, dzięki którym uczniowie zapoznają się z systemem przeprowadzania testów sprawdzających.

Opinie

Jaś - 9 lat

Jaś - 9 lat

„Bardzo podoba mi się to, jak Wirtualny Nauczyciel tłumaczy matematykę, dzięki niemu mogę szybko i sam zacząć robić zadania. Myślę, że inni uczniowie też będą zadowoleni, gdy będą mogli skorzystać z takiej pomocy w nauce”.

Grażyna - nauczycielka  matematyki

Grażyna - nauczycielka matematyki

„Jestem nauczycielem z 14-letnim stażem. Wiem jak ważna jest indywidualna praca z uczniem, lecz jest to trudne do osiągnięcia w licznych klasach. Wirtualny Nauczyciel to pierwsze takie narzędzie, które śledzi tok rozwiązania ucznia, dostosowuje zadania, by mógł wyćwiczyć te umiejętności, które są jeszcze słabo opanowane - tak jak prawdziwy nauczyciel! Jestem ogromną fanką tego narzędzia!”

Tata Stasia

Tata Stasia

„Mój syn po roku pracy metodami Wirtualnego Nauczyciela został laureatem konkursu kuratoryjnego! Byliśmy bardzo zadowoleni ze wspólnej pracy. Uporządkowany plan zdobywania kolejnych umiejętności i system powtórek sprawił, że żadne zadanie nie było dla niego zaskoczeniem. Same lekcje były ciekawe i rozpalały pasję nauki”.

Każdy uczeń chce swobodnie przyswajać wiedzę matematyczną, ponieważ Królowa Nauk spędza sen z powiek wielu osobom. Aplikacja do nauki matematyki dostępna na naszej stronie dostarcza personalnie dopasowaną wiedzę. Stworzone przez nas algorytmy poznają poziom umiejętności danej osoby, wskazują braki, a dzięki temu uczeń dostaje program odpowiedni do jego poziomu. Kompleksowo podchodzimy do nauki matematyki i wyrównujemy wszystkie luki w wiedzy.

Dzisiejsze czasy pokazały nam, że matematyka online dla dzieci jest skutecznym rozwiązaniem, z którego można korzystać w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, aby podnieść poziom swojej wiedzy.

Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z ofertą, gdyż gwarantujemy, że nasze metody nauki to coś nowego na rynku edukacyjnym.

Przyjazna uczniom i efektywna aplikacja do nauki matematyki

Wirtualny Nauczyciel jest narzędziem w pełni cyfrowym, które jest zgodne z podstawą programową Ministerstwa Edukacji Narodowej. Chcemy, aby rodzic i uczeń poznał zalety wynikające z używania naszej aplikacji do nauki matematyki. Niezależnie od tego, czy jest to szkoła podstawowa, czy średnia dostosowujemy kurs indywidualnie dla każdego ucznia chcącego poszerzać wiedzę z tego przedmiotu. Proponujemy platformę pełną ciekawych działań liczbowych, figur geometrycznych czy zastosowań matematycznych, które można z łatwością przyswoić, jeżeli przekazane są w przystępny i nieskomplikowany sposób. Zdajemy sobie sprawę z tego, że matematyka jest trudna, dlatego stworzyliśmy zadania matematyczne dla dzieci dostępne online, które są dokładnie tłumaczone krok po kroku. Dowiedz się, w jaki sposób przebiega lekcja – od teraz nauka matematyki online dla dzieci stanie się przyjemnością, a Ty jako rodzic będziesz zachwycony tym, że dziecko tak chętnie chce rozwijać swoją wiedzę.

Przyjazna uczniom i efektywna aplikacja do nauki matematyki