Wirtualny Nauczyciel>Blog>Efektywna nauka>
Przewaga Wirtualnego Nauczyciela nad korepetycjami
Przewaga Wirtualnego Nauczyciela nad korepetycjami
Julka
Efektywna nauka

Przewaga Wirtualnego Nauczyciela nad korepetycjami

Rodzice często posyłają dzieci na korepetycje, aby wspomóc ich edukację. Ogrom uczniów w klasach, brak czasu na dokończenie podstawy programowej czy nieudolnie prowadzący lekcje nauczyciel. Takie problemy występuje nagminnie, czego niepodważalnym dowodem jest rynek korepetycji, który od pewnego czasu przeżywa okres renesansu. 

Tuż obok kuriozalnych kosztów problemem może być także organizacja, wymagająca synchronizacji aż trzech kalendarzy: ucznia, rodzica i korepetytora. Na szczęście każdą z tych kwestii można rozwiązać w bardzo prosty sposób. Poznajcie Wirtualnego Nauczyciela!

Czym jest Wirtualny Nauczyciel?

Wirtualny Nauczyciel to innowacyjna alternatywa dla tradycyjnych korepetycji z matematyki. Poprzez wykorzystanie indywidualnego podejścia do każdego ucznia, umożliwia on efektywne uczenie się matematyki na bardzo wielu poziomach trudności.

  1. System działania Wirtualnego Nauczyciela jest w pełni zgodny z podstawą programową Ministerstwa Edukacji i Nauki. Dzięki temu zajęcia prowadzone w formie online stanowią doskonałe dopełnienie do materiału omawianego w szkole.
  2. Każdy uczeń zyskuje dostęp do treści dopasowanych do obecnie posiadanych umiejętności.
  3. Internetowy korepetytor jest w stanie zidentyfikować wszelkie braki w edukacji, a następnie dostosować poziom i prędkość nauki do indywidualnych potrzeb.
  4. Wśród treści proponowanych przez Wirtualnego Nauczyciela znajdują się nie tylko te, które pozwolą zrozumieć i utrwalić przerabiany materiał, ale też te pozwalające nadrobić wspomniane braki.
  5. Wszystko zaś działa na zasadzie sugestii! Nie dostarczamy gotowych rozwiązań, a jedynie skłaniamy do samodzielnego myślenia. Dzięki temu systemowi samodzielna nauka matematyki jest możliwa, a przede wszystkim jest efektywna.

Wirtualny Nauczyciel kontra korepetytor. Kto wygra to starcie?

Już po zapoznaniu się z funkcjonalnością Wirtualnego Nauczyciela można stwierdzić, że w życiu ucznia odgrywa on dokładnie taką samą rolę, co tradycyjne korepetycje. Rozwiązanie to ma o wiele więcej walorów! Jakich? Dowiesz się z poniższego tekstu.

1. Nauka i zabawa? To dobre połączenie!

Wirtualny Nauczyciel to połączenie nauki z zabawą. Aby efektywnie wykorzystać czas przeznaczony na zdobywanie wiedzy matematycznej, w trakcie lekcji utrzymywany jest optymalny poziom trudności wykonywanych zadań. Powoduje to, że uczeń czuje się zmobilizowany do działania! Jednocześnie matematyka już nigdy nie będzie kojarzyć mu się z nudą. W wielu przypadkach takie podejście nie jest zapewniane przez korepetytorów – zarówno stacjonarnie, jak i zdalnie. Zazwyczaj skupiają się oni na przekazaniu konkretnej wiedzy w określonym czasie.

2. Uczenie metodą sokratejską

Skuteczność nauki przy pomocy Wirtualnego Nauczyciela zapewnia wykorzystanie metody sokratejskiej. Polega ona na samodzielnym dochodzeniu do prawidłowych rozwiązań poprzez zadawanie uczniom adekwatnych pytań na każdym etapie realizacji danego zadania. Nasz korepetytor nie wykonuje obliczeń za nikogo. Nie dostarcza też gotowych odpowiedzi! Zapewnia za to wsparcie w podążaniu poprawnym i logicznym tokiem rozumowania. Uczeń poznaje co to samodzielna nauka. 

3. Potrzebujesz pomocy? Jesteśmy tu cały czas!

Rodzice, których dzieci uczęszczają na tradycyjne korepetycje, zdają sobie sprawę, jak skomplikowana może okazać się dogodna organizacja dnia. Wiedzą, jak wyczerpujące i czasochłonne bywa systematyczne odwiedzanie korepetytora.

Działanie online sprawia, że uczeń zyskuje stały dostęp do pomocy w nauce matematyki – zawsze, kiedy najbardziej tego potrzebuje! Dzięki temu może on dostosować godziny edukacji do swoich możliwości oraz preferencji. Co więcej, zyskuje na to o wiele więcej czasu! Z nami wystarczy dostęp do internetu i urządzenie mobline. Można się uczyć o dowolnym czasie, z dowolnego miejsca.

4. Nauka nie musi być kosztowna

Zgodnie z “Raportem z cen korepetycji 2021” opublikowanym na portalu e-korepetycje.net w ostatnim roku odnotowano wzrost cen korepetycji w Polsce. Obecnie godzina nauki matematyki stacjonarnie z korepetytorem wynosi średnio około 50 zł w dużych miastach.

Podobne ceny obowiązują w przypadku korepetycji prowadzonych w formie online. Wiemy, że nie jest to tani interes. Dlatego aplikacja do nauki matematyki Wirtualny Nauczyciel to znacznie korzystniejsza oferta!

Za 49 zł - czyli tyle, ile przeciętnie kosztuje godzina korepetycji - uczeń zyskuje miesięczny dostęp do naszego narzędzia! Wykupując pakiet, można obniżyć miesięczny koszt nawet do 29 zł! Przyjrzyj się kosztom, jakie będą obowiązywać rodzica w obu przypadkach:

Tradycyjne korepetycje

(przy założeniu, że na korepetycje uczęszcza jedno dziecko, a zajęcia odbywają się przez jedną godzinę, dwa razy w tygodniu):

50 zł (średni koszt korepetycji) x 2 = 100 zł 4 x 100 zł = 400 zł (średni miesięczny koszt za korepetycje) 12 x 400 zł = 4 800 zł (średni roczny koszt za korepetycje)

wirtualny nauczyciel kontra korepetycje.png

KOREPETYCJE Z WIRTUALNYM NAUCZYCIELEM

Miesięczny abonament, który uprawnia ucznia do nieograniczonego korzystania z zasobów wirtualnego korepetytora, kosztuje tylko 49 zł! Decydując się na wykupienie dostępu na 3 miesiące, koszt za jeden miesiąc nauki wynosi tylko 39 zł (całkowity koszt abonamentu to 119 zł). Największą oszczędność przynosi jednak zakup pakietu na 12 miesięcy, którego cena wynosi 349 zł. Po obliczeniu można zauważyć, że miesięczny koszt dostępu wynosi jedynie 29 zł!

Oferta Wirtualnego Nauczyciela jest dopasowana do każdej kieszeni! Zamiast wydawać rocznie 4 800 zł, można ograniczyć te koszty do 349 zł i zaoferować dziecku dokładnie tę samą pomoc w nauce matematyki!

Masz więcej dzieci? Z pewnością nie uśmiecha Ci się przeznaczać 10 tysięcy złotych za dodatkowe zajęcia! W Wirtualnym Nauczycielu będzie kosztować Cię to jeszcze mniej! Na każde kolejne dziecko dostajesz 10 procent zniżki - koszt rocznych korepetycji dla dwójki dzieci wyniesie więc jedynie 663,10 zł. Jeżeli jesteś zainteresowany nowoczesną metodą korepetycji, zachęcamy do wypróbowania Wirtualnego Nauczyciela. Szybka i samodzielna nauka matematyki jest możliwa.

Testuj Wirtualnego Nauczyciela przez 7 dni zupełnie za darmo

Przekonaj się, że indywidualne podejście daje najlepsze efekty.

Polecane artykuły