Wirtualny Nauczyciel>Blog>Poradniki>
Wypróbuj Wirtualnego Nauczyciela całkowicie za darmo!
Wypróbuj Wirtualnego Nauczyciela całkowicie za darmo!
Julka
Poradniki

Wypróbuj Wirtualnego Nauczyciela całkowicie za darmo!

Chcesz zapewnić swojemu dziecku wsparcie w edukacji matematycznej? Szukasz rozwiązania, które pozwoli mu odetchnąć od nadmiaru dodatkowych obowiązków, jednocześnie umożliwiając systematyczne powtarzanie szkolnego materiału? A może pragniesz, by czuło się ono odpowiednio przygotowane do nadchodzącego egzaminu końcowego z matematyki? Niezależnie od tego, który przykład opisuje Waszą sytuację, najlepsze rozwiązanie jest tylko jedno: Wirtualny Nauczyciel! Poznaj go i wypróbuj całkowicie za darmo!

Czym jest Wirtualny Nauczyciel?

Wirtualny Nauczyciel to nowoczesne podejście do ucznia i korepetycji! To niezwykle intuicyjne narzędzie do nauki matematyki stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych korepetycji. Wszystko odbywa się poprzez Internet, dzięki czemu nie trzeba poszukiwać odpowiedniego korepetytora, a następnie dostosowywać grafiku pod jego wolne terminy. Do Wirtualnego Nauczyciela dziecko może zatem usiąść wtedy, kiedy tylko chce i kiedy tego potrzebuje. Co czeka go, kiedy już to zrobi? Ogrom kreatywnej zabawy i jeszcze większa dawka matematycznej wiedzy!

Na czym polega działanie Wirtualnego Nauczyciela?

Wirtualny Nauczyciel jest w pełni zgodny z podstawą programową obowiązującą w polskich szkołach. Każdy uczeń ma możliwość wyboru podręcznika do matematyki, z którego uczy się w szkole. Dzięki temu oba sposoby przyswajania wiedzy są ze sobą bezpośrednio zsynchronizowane. Na początku każdej lekcji dziecko otrzymuje film wideo, w którym omawiane zagadnienie zostaje skrupulatnie wyjaśnione. Każdy film składa się z dwóch części: wprowadzenia teoretycznego oraz przykładowych zadań z omówieniem.

W kolejnym kroku uczeń otrzymuje kolejne zadania – tym razem do indywidualnego rozwiązania przy asyście Wirtualnego Nauczyciela. Wsparcie ze strony narzędzia polega na ukierunkowaniu dziecka na odpowiedni tok rozumowania tak, by samodzielnie mogło dojść do prawidłowego rozwiązania. Niezależnie od przyjętego przez nie sposobu działania, Wirtualny Nauczyciel towarzyszy mu na każdym kroku, gotowy do udzielania rad! Taką metodę nauczania, polegającą na pobudzaniu umysłu do samodzielnego działania, nazywamy metodą sokratejską 2.0. Dzięki niej uczeń nie tylko zapoznaje się z matematyką, ale też ją zapamiętuje i przyswaja.

Darmowy okres próbny Wirtualnego Nauczyciela

Asysta Wirtualnego Nauczyciela w trakcie nauki matematyki to rozwiązanie, które pozwala w zupełnie inny sposób spojrzeć na matematykę! Z tym narzędziem online nie jest już ona postrzegana niczym zimna i niedostępna królowa nauk! Nie chcemy jednak (i nigdy nie chcieliśmy!), by nasze słowa były tylko… no właśnie, słowami. Dlatego też od 20 września zainteresowane osoby mogą wypróbować Wirtualnego Nauczyciela całkowicie za darmo! Bezpłatny okres próbny obowiązuje przez 7 dni, w trakcie których uczeń zyskuje pełny dostęp do oferowanego przez nas materiału. Jak z niego skorzystać? Wystarczy założyć darmowe konto na naszej stronie internetowej!

W tym okresie nie wymagamy podawania żadnych danych kart płatniczych! Po zakończeniu darmowego okresu próbnego konto po prostu zostaje zablokowane – chyba że użytkownik zdecyduje się na dalszy, płatny dostęp. Warto pamiętać, że z jedno konto przeznaczone jest dla jednego ucznia. Tylko wtedy narzędzie jest w stanie prezentować treści dopasowane wyłącznie pod jego potrzeby, uzupełniać ewentualne braki, jak również monitorować postępy w nauce. Mamy nadzieję, że każdy, kto przetestował Wirtualnego Nauczyciela, zostanie z nami na dłużej!

Testuj Wirtualnego Nauczyciela przez 7 dni zupełnie za darmo

Przekonaj się, że indywidualne podejście daje najlepsze efekty.

Polecane artykuły